kurumsal-kilavuzbilgisayar-2

Hakkımızda

Şirketimiz Alınteri Bulvarı Ostim İş Merkezi 27/F Ostim/ANKARA adresinde 07.01.2002 tarihinde Bilgisayar Donanım, Network Kurulum, Özel Yazılım, Paket Program, Web Tasarım ve Proje Danışmanlık Hizmetleri Konularında geçmişteki tecrübe birikimleri ile Satış, Servis ve Eğitim Hizmeti vermek amacıyla kurulmuştur.

Ülkemizde ki Bilgisayar Teknolojisinin kullanımı, amacının çok altında olmasından dolayı firmalar kurumsallaşma ve profesyonelleşme çalışmalarında çok ciddi sorunlar yaşamaktadırlar. Bu nedenlerden dolayı müşterilerimize profesyonel danışmanlık yapmak, Bilgisayarlı Otomasyonlar konusunda hizmet sağlamak ve müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmayı prensip edinmiş, konusunda uzman ve sektördeki önde gelen firmalarda 10 yılı aşkın bir süredir başarıyla görev almış, personel kadrosu ile profesyonel hizmetler vermektedir.

Bilişim hizmetlerine ihtiyaç duyan tüm kişi ve kurumların, hedeflerine en etkin ve verimli şekilde ulaşmalarını sağlayacak uygun çözüm, ürün ve hizmetleri kalite standartlarına, uygun teknoloji ve maliyetler ile anahtar teslim sunmaktır.
Sektördeki teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan, değişimi yönlendiren, müşterilerine bilgi çağının kapılarını açan ve iş süreçlerini esnek ve işlevsel yöntemlerle kısaltarak maliyeti en aza indiren, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan, iş ortaklarının her zaman tercih ettiği, sektörün lider kuruluşu olmaktır.
Markadan bağımsız, anahtar teslimi bilişim çözümleri sunan Kılavuz Bilgisayar, müşterilerine uygulamada verimli, etkin iş modelleri ve katma değer sağlamaktadır.

2002

Yılından beri hizmetinizde

800+

Müşteri

100%

Kurumsal Çözümler

100%

Kaynakların verimli kullanımı

Markalar

Firmamız bu markaların satış ve hizmetlerini gerçekleştirmektedir.